Söögid-Joogid

SÖÖGID JA JOOGID

Nipi mängumaal on võimalik kokku panna mõnus peolaud!

cathering Nipi Mängumaal

Toidud võib tellida cateringist, Vapianost või võtta ise kaasa. Praktika on näidanud, et toitu tasub kaasa võtta planeeritust 1/3 vähem. Lapsed ei söö peaaegu üldse. Pole lihtsalt aega! Vahel on lausa kurb, kui vanemad viivad kohaletoodud kolmest tordist kaks ja pool koju tagasi. Lisaks veel salati, singirullid, puu- ja juurviljad, ning pool kringlit.

Paradoksaalsel kombel süüakse 3 aastaste laste sünnipäeval tunduvalt rohkem, kui 8 aastaste peol. Miks nii? Sest et esimesel juhul tuleb vanem koos lapsega peole kaasa, aga teisel juhul enamasti mitte.

 

Soovitame toitude tellimiseks:
SIMA Cateringi, kellega oleme mitu aastat koostööd teinud. Menüüd ja täpsema info leiate www.sima.ee
Cateringi tellimuse saate esitada telefonil 5582217 Maksim või info@sima.ee

 

Vapiano – kus toidud on värsked ning vägagi maitsvad. Menüüd, täpsem info ja tellimine aadressil: www.tellikaasa.ee

 

Kohvik KesKus – kus laste jaoks on kokku pandud kolm erinevat sünnipäeva combot, milles igaühes mahlane burger (maheveise- või kikerhernepihviga) ja friikartulid kastmega. Lisaks on suurtes combodes veel kevadrullid või kananagitsad. Hind alates 5 eur/combo. Tellimiseks helista 660 4847 või kirjuta kohvik.keskus@gmail.com. Leia meid ka Facebookist https://www.facebook.com/kohvik.KesKus/

 

Nipi mängumaal on olemas mikrolaineahi, elektripliit, külmik, veekeedukann, kohvimasin, presskann, salatikausid, morsikannud ja erinevad vaagnad. Ja tordilabidad, salatilusikad, erinevad noad. Endal tuleb kaasa võtta ühekordsed nõud.