Söögid-Joogid

SÖÖGID JA JOOGID

Nipi mängumaal on võimalik kokku panna mõnus peolaud!

cathering Nipi Mängumaal

Toidud võib tellida cateringist või võtta ise kaasa. Praktika on näidanud, et toitu tasub kaasa võtta planeeritust 1/3 vähem. Lapsed ei söö peaaegu üldse. Pole lihtsalt aega! Vahel on lausa kurb, kui vanemad viivad kohaletoodud kolmest tordist kaks ja pool koju tagasi. Lisaks veel salati, singirullid, puu- ja juurviljad, ning pool kringlit.

Paradoksaalsel kombel süüakse 3 aastaste laste sünnipäeval tunduvalt rohkem, kui 8 aastaste peol. Miks nii? Sest et esimesel juhul tuleb vanem koos lapsega peole kaasa, aga teisel juhul enamasti mitte.

Aga jooki kulub see-eest palju. Seda tasub kaasa võtta lausa poole rohkem. Tasub võtta “Kannujooke ja siirupit. Lihtsam tassida. Lisaks tasub võtta kaasa mõned sidrunid-laimid. Nendest saab pressida mahla ja nii joodame lastele sisse vähem suhkrut.

NB: Ei ole midagi halba selles, kui vanemad tagaruumis vesteldes maitsevad pisut proseccot või veini. St väikeses mahus alkoholitarvitamine on meil täiesti lubatud. Eeldusel, et tarvitajad on vähemalt 18 aastased ja ei istu hiljem  autorooli.

 

Nipi Mängumaa söögiruumis on olemas täiemõõduline praeahjuga elektripliit, mikrolaineahi, külmik, veekeedukann, kohvimasin, presskann, salatikausid, morsikannud ja erinevad vaagnad. Samuti tordilabidad, salatilusikad, erinevad noad, jäätisekulbid, punnivinn, purgikaaneavaja, konserviavaja jms varustust. Isegi udupeen kurgispiraalitaja ja sidrunipress. Kliendil tuleb kaasa võtta ühekordsed nõud.

Meil on olemas ka nõudepesumasin, kus saab vajadusel pesta mitmekordseid nõusid. Mitmekordsetest nõudest on meil olemas erinevate piltidega kohvikruusid. Nad on mõnusamad, ja ökoloogilisemad, kui ühekordsed papptopsid.
Neid kasutades saame üheskoos hoida loodust puhtamana!

NB: Nipi võtab annetustena vastu kodudes olevaid üleliigseid, erinevate piltidega kohvikruuse.