Söögid-Joogid

SÖÖGID JA JOOGID

 KRAANIVESI on Nipis täiesti joodav, st kui te pole just veegurmaan (sellised inimesed on täiesti olemas) võib poes jätta 5L kanistrites vee ostmata. See kaalub palju, on raske tassida ja on üsna mõttetu.

KOHVI– Nipis on ulmelise kujuga kohvimasin, mis kasutab DOLCE GUSTO kohvikapsleid. Neid on mõistliku hinnaga müügil kõikides hästivarustatud poodides. Saate oma maitse järgi osta pehmemat või kangemat rösti. Miks mitte ka lausa kakaod?

TOITU tasub kaasa võtta planeeritust 1/3 vähem. Praktika on näidanud, et lapsed ei söö peaaegu üldse. Pole lihtsalt aega! Vahel on lausa kurb, kui vanemad viivad kohaletoodud kahest tordist poolteist koju tagasi. Lisaks veel salati, singirullid, puu- ja juurviljad, ning pool kringlit.
Paradoksaalsel kombel süüakse 3 aastaste laste sünnipäeval tunduvalt rohkem, kui 8 aastaste peol. Miks nii? Sest et esimesel juhul tuleb vanem koos lapsega peole kaasa, aga teisel juhul enamasti mitte.

JOOKI kulub see-eest palju. Seda tasub kaasa võtta lausa poole rohkem. Tasub võtta “Kannujooke” ja siirupit. Lihtsam tassida. Lisaks tasub võtta kaasa mõned sidrunid-laimid. Nendest saab pressida mahla ja nii joodame lastele sisse vähem suhkrut.

ALKOHOL. Ei ole midagi halba selles, kui vanemad tagaruumis vesteldes maitsevad pisut proseccot või veini. St väikeses mahus alkoholitarvitamine on meil täiesti lubatud. Eeldusel, et tarvitajad on vähemalt 18 aastased ja ei istu hiljem autorooli.
Või ütleks pigem nii: Kes vindise peaga autot juhib, on loll!

 

Nipi Mängumaa söögiruumis on olemas täiemõõduline praeahjuga elektripliit, mikrolaineahi, külmik, veekeedukann, filterkohvi masin, Dolce Gusto kapslite kohvimasin, termoskausid, salatikausid, morsikannud ja erinevad vaagnad. Samuti tordilabidad, salatilusikad, erinevad noad, jäätisekulbid, punnivinn, purgikaaneavaja, konserviavaja, tordiküünalde süütaja jms varustust. Isegi udupeen kurgispiraalitaja ja sidrunipress. Kliendil palume kaasa võtta vaid ühekordsed taldrikud-topsikud.

 Mitmekordsetest nõudest on meil olemas kohvi joomiseks olemas erinevate piltidega kohvikruusid. Nad on mõnusamad, ja ökoloogilisemad, kui ühekordsed papptopsid.
Neid kasutades saame üheskoos hoida loodust puhtamana!