Jõulupeod

JÕULUPEOD

Talv pole enam mägede taga. Tegelikult on ta juba peaaegu ukse ees. Talveks tasub hoolega valmistuda. Keegi varub käbisid ja seeni. Keegi ostab uued talvekummid. Keegi lendab soojale maale puhkama. Ja keegi pakub siinsamas Tallinnas võimalust korraldada üle linna elamusterohkeimat jõulupidu. Niisugust kus isegi suurtel tore on!

Just laste jõulupeo pidamiseks pakub Nipi Mängumaa kolmeosalist “KÕIK HINNAS” paketti.

.

Esiteks. Lühietendus.
Alustame lühietendusega. Valida saab kolme täiesti isesuguse etenduse vahel:

  • Jõuluteemaline lühietendus lasteteatrilt Barlevuu. (Kas sa tead, millal lund sajab? Barlevuu Lasteteater jutustab sulle oma loo Vendade Grimmide muinasjutust “LUMEEIT.” See on südamlik ning õpetlik etendus, mis tekitab jõulutunde. Samas  ei puudu müstilisus, naerukilked ning targad mõtteterad. Etendus, kus headus võidab kurjuse. Etendus sisaldab ka lõbusaid Eesti vanaaja jõulumänge. Laval: Piibe Tomp ja Kadri Lepik Muusikaline kujundus: Silver Lepik

 

  • Vägev ning vaatemänguline keemiašõu täis haaravaid ning põnevaid keemiakatseid, mis põnevad igas vanuses inimolendile.

 

  • Mustkuntsniku põnev, müstiline ning ahhetama panevaid trikke täis etteaste.

.

Teiseks. Jõulutaat.
Etenduse lõppedes kõlab uksele koputus. Hurraaa!  Jõuluvana tuleb kingikotiga!

Kui kingid käes, saavad peolised jõululaua ääres maiustada. Jõuluroad ja kingipakid on võimalik lisatasu eest tellida meilt või tuua ise kaasa.

.

Kolmandaks. Mängutuba.
Kõik, kel luuletused loetud ja kingid käes, võivad Nipi peojuhtide eestvedamisel lustida mängutoas.

Lapsed ja nende vanemad saavad joosta ja hullata, turnida julgestusega kõrgel-kõrgel ronimisseinal ning sealt vabalangeda, või pea ees mööda seina kõndides alla hiilida, ekselda labürintides. Möllata pallimeres, kihutada autoga pallimerre, nii, et pallid kõikjale laiali lendavad. Teha puhuriga kõiksuguseid vahvaid-naljakaid nägusid, püstised juukseid, palle tulistada ning veel palju muud toredat.  Peo lõpetab uhke jõuludisko. Vägeva tossu, neoonlampide, diskopalli ning kõiksuguste vahvate vilkuvate tulukestega,  mida on hirmus tore ju tantsides taga ajada.

 

 

Ürituse kestvus on 3 tundi. (Soovikorral ka rohkem) Nipi Mängumaa asub aadressil Kopli 25, Standardi maja hoovis ja meile mahub kokku kuni 120 väikest ja suurt külalist. Suure boonusena on meil TASUTA parkimine.

.

Paketi hind on 1200 eurot (hindadele lisandub käibemaks 20%).

 

KÜSI PAKKUMIST OMA FIRMA LASTE JÕULUPEO KORRALDAMISEKS  info@nipi.ee

KÜSIMUSTE KORRAL HELISTA 52 544 90