Lisa sissekanne

 
 
 
 
 
 
 
Lahtrid "*" on kohustuslikud
Sinu e-posti aadressi ei avalikustata!

Nipi mängutuba jätab endale õiguse kustutada sobimatud ja pahatahtlikud kommentaarid.

Teie arvamus on meile väga oluline.
Täname teie tagasiside eest!
13 entries.
Argo Pariis from Keila wrote on October 12, 2019 at 9:23 pm:
Täname Tarmot toreda sünnipäeva korralduse eest. Kõik oli super! Soovitame võtta õhtujuhi ja te ei kahetse. Lastele ja ka suurtele väga meeldis. Tegevust ja möllu oli kõigile. Suured tänud Tarmole!
Külaline from Tallinn wrote on January 18, 2019 at 11:14 am:
Õhtujuht supper! Nii lapsed kui täiskasvanud jäid peoga väga rahule. Üks parimaid kohti, kus pidada sünnipäeva. Super suured tänud!
Triinu from Tallinn wrote on December 17, 2018 at 5:46 pm:
Tere taas! Pidutsesime teie mängumaal. Tahtsin teie mängumaad ja eriti peojuht Tarmot tänada! Laps sai nii toreda sünnipäevapeo ja kõigil tema sõpradel oli väga lõbus. Palun öelge Tarmole kindlasti edasi, et ta on lastega lihtsalt imetore ja väga abivalmis (ta aitas toitu välja panna, morssi teha, asju kokku pakkida ja koristada-pesta -- uskumatu!). Kõike head!
Monika from Tallinna lähistelt wrote on December 8, 2018 at 7:59 pm:
Tere! Sünnipäev on üks tore päev, eriti lastel ning Teiega koos oli see SUPER. Aitäh
Ingridi peo seltskond from Tallinn wrote on November 7, 2018 at 11:49 am:
Väga muhe-tore-sõbralik-lennukas & fantastiline peopesa! Suur-suur-suur tänu!
Külaline from Tallinn wrote on November 7, 2018 at 11:45 am:
Väga lahe koht, kus vanemad saavad koos lastega lõbutseda! 5+ öödisko eest. Minu laste ammune soov sai sellega täidetud. Jätkake samas vaimus ja ikka arenedes!
Heleri from Tallinn wrote on June 12, 2018 at 10:07 am:
Väga kiidan Teie mängutuba:) Oleme meeldivalt üllatunud ja väga väga rahul, nii meie, laps kui ka külalised:) Kindlasti külastame Teid tulevikus veel. Olge sama tublid ja toredad edasi
Richard perega from Tallinn wrote on November 4, 2016 at 12:37 pm:
Külastasime üle pika aja taas teie mängumaad ja meeldivad elamused said taas tõeks. 🙂
Sten-Mikk wrote on July 6, 2016 at 10:04 am:
Suured avarad ruumid ja lastel oli väga lõbus!
Aleks from Tallinn wrote on June 11, 2016 at 3:43 pm:
Olen Nipis käinud juba 4-5 korda sünnipäeva pidamas aga ikka meeldib. Suured tänud!
Eike from Tallinn wrote on May 31, 2016 at 1:12 pm:
Meie käisime oma poja 6 aastast sünnipäeva teie juures tähistamas. Parim peopaik, kus siiani käinud olen! 😊 Teie juures oli nii pónev ja lahe. Palju uut ja huvitavat.Tänu peojuht Marekulekindlasti üks mugavamaid. Sain tunda ka ennast peo külalisena. 😊 Ja ta sai lihtsalt suurepäraselt lastega läbi ja oskas väga hästi ennast kuuldavaks teha. 😄 Lastele meeldis väga väga! Pojale öeldi lausa, et nii ägedat sünnipäeva ei ole olemas, ainult sinul on.. 😊 Ja lópu disko oli nagu kirss tordil 😄 Suur suur aitäh teile meeleoluka sünnipäeva eest! 😊
Ulvi wrote on March 21, 2016 at 1:43 pm:
Soovime Teile tänu avaldada. Meie lapse sünnipäev möödus suurepäraselt 🙂 Ja erilised tänusõnad peojuht Tarmole. Kõik toimis nii hästi ja organiseeritult. See pidu sain isegi ise koos teiste vanematega istuda ja kohvi nautida, mis tundus kohe eriline luksus 🙂 Väga vahva peokoht ja superlux personal.
Stinen, Jasper, Heli wrote on March 17, 2016 at 10:09 am:
Kallis Nipi Mängumaa! Väikestel on hea teiega, suurtel samuti hea! 🙂 Meile meeldib äge peojuht, meile meeldib teie vinge köök ja sellega koos ka söögituba! Meile meeldib teie CD-i mängija ja kõik, mis teil siin on! Teiega on mõnus... Kohtumiseni!