Mängutuba Tallinnas !?

 

OLEME TAAS AVATUD NING RUUMIKAM KUI EALES VAREM! 

ASUME AADRESSIL: KOPLI 25 STANDARDI MAJA TAGAHOOVIS.  OOTAME TEID JÄLLE SÜNNIPÄEVAPIDULEMA JA MÄNGIMA!

 

NIPI on palju rohkem kui mängutuba.  Oleme vägev ning ruumikas mängumaa Tallinna kesklinnas.  Sünnipäevade pidamise paik, mis mõeldud just niisugustele lastele  kes pudeliski paigal ei püsi !

Kui otsid lapse sünnipäeva pidamiseks avarat ja lahedat mängutuba, kohta kus oleks tõesti lõbus, tuleb Nipi sulle appi.

Meie mängumaa asub päris Tallinna kesklinnas ning on piisavalt avar, et kutsuda peole kasvõi kõik sõbrad ja sugulased.  Vaata videost, milline näeb Nipi Mängumaal välja üks meeldejääv peojuhiga pidu! … ja kõige lahedamad ongi just peojuhiga peod, sest peojuht mängib ja hullab lastega kõik kolm tundi jutti ning selle sees on veel tasuta disko.

Peojuhiga piduledes on ka lapsevanematel võimalus maha istuda ja pidu nautida, end külaliste või miks mitte kasvõi lastena tunda. Tõepoolest! Nipi Mängumaa sobib kõigile kel hinges hullumeelne marakratt! Ole Sa 4. või 100 aastane.

VAATA VIDEOST MILLINE ON ÜKS TAVALINE PEOJUHIGA SÜNNIPÄEVAPIDU MEIE SUURES TALLINNA MÄNGUTOAS.

Laste mängutoad on tihtilugu hullumeelseks hullamiseks liiga tillukesed.

Seetõttu lõimegi suure ja ruumika mängumaa kus saaks muretult joosta, lakke ronida  ja end tühjaks mürgeldada nõnda, et selles raasugu pahandust poleks.

Meie UUS mängutuba tallinnas on  320m2 suur

Üsna paljud mängutoad tallinnas pakuvad võimalust küll pidu pidada aga teistega koos. Õnneks meil toimub ainult:

Üks pidu korraga:

Meie juures toimuvatel laste sünnipäevadel toimub alati korraga vaid üks sünnipäev. Seepärast on peol vaid tuttavad ja sõbrad. Mõnikord on nii mõnedki otsustanud pidada korraga mitme sõbra sünnipäeva. Kord olid tordilaual 3 torti ja ühtekokku 27 küünalt! Samuti on seal alati ka Nipi töötaja kes teid mõne mure või küsimuse tekkides alati abistab.

Mahutatavus:

Meie mängutuba Tallinnas mahutab korraga ca. 70 inimest. Meie mängutoa filosoofia on, et häid lambaid mahub alati palju. Kõik kes mahuvad hinge,  ka  meile sünnipäevapidulema ära mahuvad.

Sünnipäeva on meie ruumikas Tallinna mängutoas mõnus pidada, sest selleks on Nipi mängumaa ju loodudki.

Meie marakrattidele-rüblikutele suunatud mängumaa, või mängutuba (kuidas keegi meid kutsuda  eelistab), asub Koplis, kuulsa Standardi maja juures, tagahoovis. Ruumi on meil nüüd nii-nii palju rohkem kui enne.

Parkimine :

Parkida saab TASUTA,  Nipi Mängumaa ees.  Meie parka asub kuulsa Standardi maja taga hoovis.

Kui palju enne peo algust kohale tulla? 

Olete teretulnud 15 minutit enne oma peo algust.

Ettevalmistuste tegemisel on teil alati abis meie tubli ning kogenud peojuht või Nipi töötaja.  Seega, ärge muretsege, jõuate kindlasti ettevalmistustega enne külaliste saabumist kenasti valmis.

Mida kaasa võtta:  

 • * Ühekordsed pabernõud, joogitopsid
 • * Tordiküünlad
 • * Salvrätid
 • * Soovikorral joogikõrred
 • *Toidu võite ise tuua või mõne Cateringi kaudu tellida

 

MEIL ON OLEMAS:

 • * Kohv ja tee
 • * Koorepulber kohvi valgendamiseks
 • * Filterkohvimasin ja presskann + filtrid kohvimasina tarvis
 • * Veekeedukann
 • * Brita filterkann
 • * Suhkur ja mesi
 • * Sool
 • * Kõiksugused vaagnad, salatikausid ja taldrikud serveerimiseks
 • * Morsikannud (4 suurt).
 • * Lõikelauad
 • * Erinevad noad ning suured lusikad salati serveerimiseks
 • * Käärid
 • * Küünlasüütaja, tikud ja tordilabidad
 • * Toidukile
 • * Mikrolaineahi
 • * Külmik
 • * Ühe auguga elektripliit
 • * Taustamuusika
 • * Kohapeal saab osta limonaadi ning lastešampust

Riietus meie mängutoas:

Kuna meie mängutuba muudab kõik lapsed lakke ronivateks,  saltosid hüppavateks  ja hullumeelselt ringituuseldavateks marakrattideks siis kindlasti on sportlik riietus kõige mõistlikum. tasuks valida pigem sportlik ja mugav. On olnud küllalt juhuseid, kui pisikesed printsessid roosa ja kahara kleidi seljast ära viskavad ning hoopis sukapükste või teksade väel ringi silkavad. Sest kiiresti selgub, et kleit segab nii ronimist, kui hüppamist. Ehk ühe lausega öeldes: Lapse sünnipäeva ei maksa ka üle organiseerida!

 

Nipi töötaja:

Sinu Lapse sünnipäevapeol on alati kohal Nipi töötaja, kelle poole võib pöörduda abisoovide ja küsimustega.

 

Peojuht:

Et muuta oma lapse sünnipäev veelgi põnevamaks, võib tellida Nipi peojuhi. Peojuht on see kes kõiki mänguhimulisi kogu peo aja taltsutab, lastes ka lapsevanematel hinge tõmmata, rahulikult tagaruumis juttu puhuda ning olemist nautita ja mõnusalt külalistena tunda. Peojuht siis ronitab lapsi lakke, kust on võimalik laskuda kolmel erineval viisil, kas hästi kiiresti tuhisedes, nõnda, et juuksed põnevusest püsti,  pea alaspidi või mööda seina  alla kõndides kui kärbes. Veel keerutab ta lapsi suures tünnis ning õpetab selgeks salto hüppamise. Kihutab lastega pallimerre, nõnda, et pallid toredasi laiali lendavad.  Samuti on kõikide laste poolt armastatud ka üks äge puhur, millega saab juukseid turritada, naljakat suud teha, suuri muskleidki ja punnis sääri või kõhtu. Pallegi tulistada ja isegi sokke. Peojuht viib läbi ka uhke ja suursuguse torditseremoonia, nõnda, et laspsevanemad ei pea muretsema kuidas küll need lapsed kokku saada, seda teeb hoopis meie peojuht. Kõige lõpus miksib ta kokku vägeva disko, koos vilkuvate tulede ning tossuga ja lõpus jahutab lapsed maha sellesama, kõigi lemmiku puhuriga. Ehk siis peojuht on kindlasti suurepärane mõte kui tegu on paigalpüsimatute rüblikutega aga lapsevanemad heal meelel hoopis rahulikult istuda ning  muretult omavahel jutelda sooviksid. Mõistagi aitab peojuht ka peolauda katta ning pärast ka  asju kokku panna.  Ühesõnaga teeb kõik, et lapsevamatele kui ka lastele see tähtis päev võimalikult kergeks ja toredaks muuta. Tõsiseltvõetavuse huvides pole peojuht dekoreeritud, vaid on Nipi logoga särgis.

Kostümeeritud tegelane:

Samuti võib lapse sünnipäevale tellida kostümeeritud tegelase – Pipi, Mereröövli, Klouni, Väikese Nõia, Alice Imedemaalt, Haldja, Jänku Jussi, Lotte või kellegi muu . Tema korraldab lastele mänge ja ühiseid tegevusi.  Nipi atraktsioonide- ronimisseina, hüppemati ja tünnisõidu ning labürintidega tema ei tegele. Soovitame kostümeeritud tegelase tellida üheks tunniks kuna lastel ei jätku tegelase jaoks kauem tähelepanu.

KORRALDA SÜNNIPÄEV NIPI MÄNGUMAAL

Sünnipäevakutsed:

Kui Sa soovid, saad paksul kriitpaberil valmistrükitud sünnipäevakutsed meilt. Kutsed on tasuta ja need saab kätte Nipi Mängumaalt. Lepi kokku aeg telefonil: 5254490 või e-posti aadressil info@nipi.ee ning tule läbi ja võta vajalik arv sünnipäevakutseid endaga kaasa.

 

Nipi ajaloost:

Olles ühe meie ühise tuttava poja sünnipäeval sattusime sõbraga põnevasse jutuajamisse. Vaadates mängumaal hullavaid lapsi hakkasime kommenteerima, et mis võiks olla teisiti. Arvasime, et suudaksime teha põnevama koha. Vestlusega liitus mu kunagine klassivend, kes paiskaski õhku mõtte, millest kogu asi alguse sai:
“Seda juttu on ju tore kuulata, aga mis kasu on vaid jutust!”
“Kas arvad, et me ei saaks hakkama või?” Nii oligi mõte idanema pandud!

Muidugi läks sellest lausest veel palju aega, kuni Nipi mängumaa oma uksed avas. Esimene pidu oli 12. detsembril 2004. Algusest peale võtsime põhimõtteks, et kõike, mida teevad lapsed, peavad teha saama ka täiskasvanud. Ehk otse öeldes peab täiskasvanutel olema sama lõbus kui nende lastel.

Praeguseks ongi vanematel võimalik proovida kõike, mida teevad nende lapsed! Mängutuba võimaldab hüpata, ronida ja roomata. Olgu öeldud, et 4m kõrgusest ronimisredelist on üles kribinud üks 72-aastane vanaema ja 75-aastane vanaisa! Kõige noorem, kes julgestusköie ja turvahälli abiga sama tegi, oli vaid kuuekuune. Vanemaid ja vanavanemaid, kes on hüpanud saltosid, roninud ronimisseinal ja pugenud labürintides, ei jaksa kokku lugedagi!
Lastest rääkimata.

Nipi ajalugu
Nipi ajalugu