Mängutuba Tallinnas! Ei, me pole see! Oleme hoopis vägev ning ruumikas mängumaa Tallinna kesklinnas. Mõeldus just niisugustele lastele  (ja miks mitte ka suurtele) kes pudeliski paigal ei püsi !

 

Mängutuba Tallinnas, milline oleks kõige parem? Niisis otsid lapse sünnipäeva pidamiseks mõnd lahedat mängutuba, kohta kus oleks TÕESTI lõbus, igaühel? Näiteks seesama, Tallinna kesklinnas asuv Nipi Mängumaa just rüblikhingelistele loodud ongi. Vaata videost, milline näeb välja üks tavaline peojuhiga pidu! … ja kõige lahedamad ongi just peojuhiga peod, sest peojuht mängib ja hullab lastega kõik kolm tundi jutti ning selle sees on veel tasuta disko.

Peojuhiga piduledes on ka lapsevanematel võimalus maha istuda ja pidu nautida, end külaliste või miks mitte kasvõi lastena tunda. Tõepoolest! Nipi Mängumaa sobib kõigile kel hinges hullumeelne marakratt! Ole Sa 4. või 100 aastane.

 

VAATA VIDEOST MILLINE ON ÜKS TAVALINE PEOJUHIGA SÜNNIPÄEVAPIDU MEIE SUURES TALLINNA MÄNGUTOAS.

 

Sünnipäeva on meie ruumikas Tallinna mängutoas mõnus pidada, sest selleks on Nipi mängumaa ju loodudki.

 

Meie marakrattidele-rüblikutele suunatud mängumaa, või mängutuba (kuidas keegi meid kutsuda  eelistab), asub Tallinna kesklinnas, Zelluloosi vaba aja keskuses,  200m kaugusel Sikupilli kaubanduskeskusest.

 

Parkimine :

Sünnipäevalapse perele anname tasuta parkimiskaardi ühe auto parkimiseks Nipi Mängumaa hoovis. Muidu on meie hoovis parkimine tasuline. Tasuta parkimise võimalus on Sikupilli kaubanduskeskuse parklas, see on tõesti vaid ületee tulla ja Lastekodu tänaval Haigekassa ees.

Nipi Mängumaa parkimine

Laste mängutoad, nagu isegi teate on tihtilugu hullumeelseks hullamiseks liiga tillukesed. Seetõttu lõimegi suure ja ruumika mängumaa kus saaks muretult joosta, lakke ronida  ja end tühjaks mürgeldada nõnda, et selles raasugu pahandust poleks.

 

Meie mängutuba tallinnas on  220m2 suur

 

 

Üsna paljud mängutoad tallinnas pakuvad võimalust küll pidu pidada aga teistega koos. Õnneks meil toimub ainult:

 

Üks pidu korraga:

Meie juures toimuvatel laste sünnipäevadel toimub alati korraga vaid üks sünnipäev. Seepärast on peol vaid tuttavad ja sõbrad. Mõnikord on nii mõnedki otsustanud pidada korraga mitme sõbra sünnipäeva. Kord olid tordilaual 3 torti ja ühtekokku 27 küünalt! Samuti on seal alati ka Nipi töötaja kes teid mõne mure või küsimuse tekkides alati abistab.

 

Mahutatavus:

Meie mängutuba Tallinnas mahutab korraga ca. 70 inimest. Meie mängutoa filosoofia on, et häid lambaid mahub alati palju. Kõik kes mahuvad hinge,  ka  meile sünnipäevapidulema ära mahuvad.

 

Mida kaasa võtta:  

 • * Ühekordsed pabernõud, joogitopsid
 • * Tordiküünlad
 • * Salvrätid
 • * Soovikorral joogikõrred
 • *Toidu võite ise tuua või mõne Cateringi kaudu tellida

 

MEIL ON OLEMAS:

 • * Kohv ja tee
 • * Koorepulber kohvi valgendamiseks
 • * Filterkohvimasin ja presskann + filtrid kohvimasina tarvis
 • * Veekeedukann
 • * Brita filterkann
 • * Suhkur ja mesi
 • * Sool
 • * Kõiksugused vaagnad, salatikausid ja taldrikud serveerimiseks
 • * Morsikannud (4 suurt).
 • * Lõikelauad
 • * Erinevad noad ning suured lusikad salati serveerimiseks
 • * Käärid
 • * Küünlasüütaja, tikud ja tordilabidad
 • * Toidukile
 • * Mikrolaineahi
 • * Külmik
 • * Ühe auguga elektripliit
 • * Taustamuusika
 • * Kohapeal saab osta limonaadi ning lastešampust

 

Riietus meie mängutoas:

Meie mängutoas muutuvad kõik lapsed lakke ronivateks,  saltosid hüppavateks  ja hullumeelselt ringituuseldavateks marakrattideks siis kindlasti on sportlik riietus kõige mõistlikum. tasuks valida pigem sportlik ja mugav. On olnud küllalt juhuseid, kui pisikesed printsessid roosa ja kahara kleidi seljast ära viskavad ning hoopis sukapükste või teksade väel ringi silkavad. Sest kiiresti selgub, et kleit segab nii ronimist, kui hüppamist. Ehk ühe lausega öeldes: Lapse sünnipäeva ei maksa ka üle organiseerida!

 

Nipi töötaja:

Sinu Lapse sünnipäevapeol on alati kohal Nipi töötaja, kelle poole võib pöörduda abisoovide ja küsimustega.

 

Peojuht:

Et muuta oma lapse sünnipäev veelgi põnevamaks, võib tellida Nipi peojuhi. Peojuht on see kes kõiki mänguhimulisi kogu peo aja taltsutab, lastes ka lapsevanematel hinge tõmmata, rahulikult tagaruumis juttu puhuda ning olemist nautita ja mõnusalt külalistena tunda. Peojuht siis ronitab lapsi lakke, kust on võimalik laskuda kolmel erineval viisil, kas hästi kiiresti tuhisedes, nõnda, et juuksed põnevusest püsti,  pea alaspidi või mööda seina  alla kõndides kui kärbes. Veel keerutab ta lapsi suures tünnis ning õpetab selgeks salto hüppamise. Kihutab lastega pallimerre, nõnda, et pallid toredasi laiali lendavad.  Samuti on kõikide laste poolt armastatud ka üks äge puhur, millega saab juukseid turritada, naljakat suud teha, suuri muskleidki ja punnis sääri või kõhtu. Pallegi tulistada ja isegi sokke. Peojuht viib läbi ka uhke ja suursuguse torditseremoonia, nõnda, et laspsevanemad ei pea muretsema kuidas küll need lapsed kokku saada, seda teeb hoopis meie peojuht. Kõige lõpus miksib ta kokku vägeva disko, koos vilkuvate tulede ning tossuga ja lõpus jahutab lapsed maha sellesama, kõigi lemmiku puhuriga. Ehk siis peojuht on kindlasti suurepärane mõte kui tegu on paigalpüsimatute rüblikutega aga lapsevanemad heal meelel hoopis rahulikult istuda ning  muretult omavahel jutelda sooviksid. Mõistagi aitab peojuht ka peolauda katta ning pärast ka  asju kokku panna.  Ühesõnaga teeb kõik, et lapsevamatele kui ka lastele see tähtis päev võimalikult kergeks ja toredaks muuta. Tõsiseltvõetavuse huvides pole peojuht dekoreeritud, vaid on Nipi logoga särgis.

Kostümeeritud tegelane:

Samuti võib lapse sünnipäevale tellida kostümeeritud tegelase – Pipi, Mereröövli, Klouni, Väikese Nõia, Alice Imedemaalt, Haldja, Jänku Jussi, Lotte või kellegi muu . Tema korraldab lastele mänge ja ühiseid tegevusi.  Nipi atraktsioonide- ronimisseina, hüppemati ja tünnisõidu ning labürintidega tema ei tegele. Soovitame kostümeeritud tegelase tellida üheks tunniks kuna lastel ei jätku tegelase jaoks kauem tähelepanu.

 

KORRALDA SÜNNIPÄEV NIPI MÄNGUMAAL

Sünnipäevakutsed:

Kui Sa soovid, saad paksul kriitpaberil valmistrükitud sünnipäevakutsed meilt. Kutsed on tasuta ja need saab kätte Nipi Mängumaalt. Lepi kokku aeg telefonil: 5254490 või e-posti aadressil info@nipi.ee ning tule läbi ja võta vajalik arv sünnipäevakutseid endaga kaasa.