Avaleht

lahedad sünnipäevad Tallinna kesklinnas

 

 

 

Nipi Mängumaa on üks äge koht!

Paljud mängutoad kipuvad üksteist kopeerima. Kontrollige, kui ei usu. Me leidsime endale päris oma tee. Ehitasime mängumaa, mis on omanäoline ja unikaalne.

Nipis on võimalik joosta ja hüpata. Ronida ning avastada. Meil on ronimissein ja suur maandumismatt. On hämarad labürindid ja pirakas pallimeri. Liumägi ja ja lauajalgpall. Avastamist ja tegevusi on nii lastele, kui täiskasvanutele. 

Ruumi on siin tublisti. Kokku 320 r/m. Mänguala on avar. Lisaks suur söögiruum, kus vanemad rahus olla ja omi asju arutada saavad.

 

Teadagi, praegusel ajal on valikuid palju. Miks  just Nipi?

Nipis on korraga vaid üks sünnipäev. Mis tähendab, et peol on kõik viimseni “omad”.

Nipis on teretulnud ka täiskasvanud. Suured võivad teha mänguruumis kõike, mida lapsedki. Või istuda rahulikult söögiruumis ja kohvitada.

Nipis on töötaja alati kohal. Ta aitab toidud “laiali laotada” ning aitab alati nõu ja jõuga. Kus on vets, kus tordilabidas, kus salatilusikad. Kuidas ohutult ronimisseinal julgestada. Ja nii edasi. Suured asjad koosnevad ju paljudest pisiasjadest.

Nipis on põhirõhk füüsilistel tegevustel. Meil ei ole ekraane. Nende taga istuvad lapsed niigi liigselt. 

Nipis on vähe piiranguid. Ausõna, mõnes kohas tehakse trahvi, kui keegi on paljajalu!

Nipis on hoovis sõiduki parkimine tasuta. 

 

NB: Kui tellida lisateenusena Nipi peojuht, võivad ka sünnipäevalapse vanemad tunda end peol pigem rahulike külaliste, kui lõputute muretsejate ja organiseerijatena.
Peojuht aitab algusest peale toitude tassimise ja nende laialilaotamisega. Julgestab ise ronimisseinal. Aitab teha hüppeid ja saltot. Teeb tünnisõitu. Teab kõikvõimalikke salanippe. Organiseerib tordisöömise ja küünalde puhumise, koos sünnipäevalauluga. Teeb peo lõpetuseks ohtra tossu ja vilkuvate tuledega marulise disko. Kuivatab lõpuks ära tantsijate märjad juuksed. Teeb kõike seda, mida on näha fotogaleriis.
Ehk siis- juhib algusest lõpuni 3 tundi kestvat pidu!

Valik on teie!

 

Asume aadressil: KOPLI tn 25.  STANDARDI maja taga, hoovis. 

 

PS: Ühe Šveitsi sõltumatu uurimisasutuse andmetel on NIPI Mängumaa Tallinna vanim järjepidevalt tegutsev peopaik. Avasime uksed 2004 aasta detsembris. Eks arvutage, kui vanad on praegu me esimesed kliendid!
Kes mäletab veel Riki-Tikit, Jõmmut, Muinasjuttu, Sünnipäewatuba või Marakat? Kus nad asusid, kes neid pidas ja missugused olid?
Vähestel on see meeles. 
Aga Nipi on endiselt alles. Endiselt edurivis.

Tarmo Männard tänab isiklikult kõiki, kes siiani viitsisid lugeda.

Tere tulemast!