Laste mängutuba Tallinnas! Mkm, see me küll pole, vaid hoopis suur ning ruumikas mängumaa, Pealinna kesklinnas.

 

Sünnipäeva on meil mõnus pidada, sest selleks on Nipi mängumaa ju loodudki.

Meie marakrattidele-rüblikutele suunatud mängumaa, mängutuba (kuidas keegi meid kutsuda eelistab), asub Tallinna kesklinnas, Zelluloosi vaba aja keskuses, 200m kaugusel Sikupilli
kaubanduskeskusest. Maja juures on tasuline parkla.

Tasuta parkimise võimalus on Sikupilli kaubanduseskuse parklas ja Lastekodu tänaval Haigekassa ees. Sünnipäevalapse perele anname tasuta parkimiskaardi ühe auto parkimiseks Nipi hoovis.

Nipi Mängumaa parkimine

Laste mängutoad, nagu isegi teate on tihtilugu hullumeelseks hullamiseks liiga tillukesed. Seetõttu ongi meil hoopis suur ja ruumikas MÄNGUMAA.

 

Ruumi on meie Tallinna mängutoas-mängumaal 220 ruutmeetri jagu. Ehk siis jätkub avarust nii lastele kui vanematele. Atraktsioonid on ehitanud nii, et jääks piisavalt võimalust niisama hullamiseks ja jooksmiseks.

Meie juures toimuvatel laste sünnipäevadel toimub alati korraga vaid üks sünnipäev. Seepärast on peol vaid tuttavad ja sõbrad. Mõnikord on nii mõnedki otsustanud pidada korraga mitme sõbra sünnipäeva. Kord olid tordilaual 3 torti ja ühtekokku 27 küünalt!

Nipil pole selle vastu midagi. Häid lambaid mahub palju ühte lauta! Aga seegi tähendab, et korraga pidutsevad vaid sõbrad ja sõprade sõbrad. Nagu ühel sünnipäeval olema peabki!

Sinu Lapse sünnipäevapeol on alati kohal Nipi töötaja, kelle poole võib pöörduda abisoovide ja küsimustega.

Et muuta oma lapse sünnipäev veelgi põnevamaks, võib tellida Nipi peojuhi. Tema tegeleb laste ja täiskasvanutega kogu peo vältel. Õpetab, julgustab ja julgestab. Näiteks ronimisseinalt on võimalik laskuda ju lausa kolmel erineval moel. Muuhulgas pea alaspidi või kiiresti tuhisedes!

Peojuht keerutab tünnisõitasoovijaid – sealgi on omad nipid. Tegeleb matilehüppajatega. Jahutab. Korraldab küünalde puhumist ja tordilõikamist. Valib muusika ja miksib kokku disko jne jne jne.

Tõsiseltvõetavuse huvides pole peojuht dekoreeritud, vaid on Nipi logoga särgis.

Samuti võib lapse sünnipäevale tellida kostümeeritud tegelase – Pipi, Mereröövli, Klouni, Väikese Nõia, Alice Imedemaalt, Haldja või Jänku Jussi . Tema korraldab lastele mänge ja ühiseid tegevusi. Nipi atraktsioonide- ronimisseina, hüppemati ja tünnisõidu ning labürintidega tema ei tegele. Soovitame kostümeeritud tegelase tellida üheks tunniks kuna lastel ei jätku tegelase jaoks kauem tähelepanu.

KORRALDA SÜNNIPÄEV NIPI MÄNGUMAAL

Laste riietus tasuks valida pigem sportlik ja mugav, kuna meie niinimetatud laste mängutuba Tallinnas on sportlik mängumaa. On olnud küllalt juhuseid, kui pisikesed printsessid roosa ja kahara kleidi seljast ära viskavad ning hoopis sukapükste või teksade väel ringi silkavad. Sest kiiresti selgub, et kleit segab nii ronimist, kui hüppamist. Ehk ühe lausega öeldes: Lapse sünnipäeva ei maksa ka üle organiseerida!

NB! Kui Sul on vaja, saad paksul kriitpaberil valmistrükitud sünnipäevakutsed meilt. Kutsed on tasuta ja need saab kätte Nipi Mängumaalt.