Jõulupeod

JÕULUPEOD

Talv pole enam mägede taga. Tegelikult on ta juba peaaegu ukse ees. Talveks tasub hoolega valmistuda. Keegi varub käbisid ja seeni. Keegi ostab uued talvekummid. Keegi lendab soojale maale puhkama. Ja keegi pakub siinsamas Tallinna kesklinnas võimalust korraldada jõulupidu.

Just laste jõulupeo pidamiseks pakub Nipi Mängumaa kolmeosalist paketti.

.

Esiteks. Lühietendus.
Alustame jõuluteemalise lühietendusega  (ca. 30 min). Etendus on lasteteater Koiott poolt.

Rohkem infot nende andekate ja mänguliste tegijate kohta leiate siit: http://lasteteaterkoiott.wix.com/koiott

Jõuluetenduse asemel on võimalik valida  ka mustkunstniku trikitavat ja imestama panevat etendust või hoopiski vägevat-vaatemängulist keemiashowd, täis põenevaid katseid!

.

Teiseks. Jõulutaat.
Etenduse lõppedes kõlab uksele koputus. Jõuluvana tuleb kingikotiga!

Kui kingid käes, saavad peolised jõululaua ääres maiustada. Jõuluroad ja kingipakid on võimalik lisatasu eest tellida meilt või tuua ise kaasa.

.

Kolmandaks. Mängutuba.
Kõik, kel luuletused loetud ja kingid käes, võivad Nipi peojuhtide eestvedamisel lustida mängutoas.

Lapsed ja nende vanemad saavad joosta ja hullata, turnida julgestusega kõrgel-kõrgel ronimisseinal ning sealt vabalangeda, või pea ees mööda seina kõndides alla hiilida, ekselda labürintides. Möllata pallimeres, kihutada autoga pallimerre, nii, et pallid kõikjale laiali lendavad. Teha puhuriga kõiksuguseid vahvaid-naljakaid nägusid, püstised juukseid, palle tulistada ning veel palju muud toredat.  Peo lõpetab uhke jõuludisko. Vägeva tossu, neoonlampide, diskopalli ning kõiksuguste vahvate vilkuvate tulukestega,  mida on hirmus tore ju tantsides taga ajada.

 

 

Ürituse kestvus on 3 tundi. Nipi Mängumaa asub Zelluloosi keskuses Tartu maanteel ja meile mahub kokku kuni 70 väikest ja suurt külalist.

.

Paketi hind on 690 eurot (hindadele lisandub käibemaks 20%).

 

KÜSI PAKKUMIST OMA FIRMA LASTE JÕULUPEO KORRALDAMISEKS  info@nipi.ee

KÜSIMUSTE KORRAL HELISTA 52 544 90